Novosti RDT Swisslion

Odbojkašice ŽOK Gacko „RD Swisslion“ slavile u Tuzli

Odbojkašice Ženskog odbojkaškog kluba Gacko „RD Swisslion“ nastavile su sa pobjedama u Premijer ligi Bosne i Hercegovine, savladavši u Tuzli ekipu Slobode rezultatom 3:0 (25:16, 25:15, 25:21) u okviru trećeg kola elitnog bh. takmičenja.

Od samog početka odbojkašice iz Gacka preuzele su inicijativu, dominirale terenom i bez većih problema osvojile prvi set sa 25:16. U drugom setu, još bolja igra Gačanki donijela im je ubjedljivu prednost, koji su krunisale rezultatom 25:15. U trećem setu, domaća ekipa Slobode pružila je nešto jači otpor, ali to nije bilo dovoljno da se zaustave odbojkašice ŽOK Gacko “RD Swisslion” koje su slavile sa 25:21, ostvarivši tako maksimalnu pobjedu od 3:0.

Nakon tri odigrana kola izabranice Saše Slijepčevića imaju sva tri trijumfa, čime su pokazale da ih i ove sezona interesuje samo odbrana šampionske titule.