Grad Sunca Novosti

Odbojkašice Gacka “RD Swisslion” spremne za revanš protiv Mladosti u Zagrebu

Ženski odbojkaški klub Gacko “RD Swisslion” sutra, 10. oktobra, s početkom u 20 časova, odigraće revanš meč 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv HAOK „Mladost“  u Zagrebu.

Nakon poraza od 3:1 u prvom susretu odigranom u Turističkom kompleksu „Grad Sunca“ Trebinje, odbojkašice Gacka ulaze u ovaj duel s velikom željom da naprave preokret.

U prvoj utakmici, šampionke BiH su pružile odličan otpor u prvom setu, koji su riješile u svoju korist. Međutim, došlo je do pada u igri nakon tog seta, što je omogućilo zagrebačkoj ekipi da na kraju zabilježi pobjedu. Ipak, u timu iz Gacka nisu izgubili nadu i najavljuju da će u Zagrebu dati svoj maksimum kako bi priredili iznenađenje.

Dobra uvertira pred revanš u elitnom evropskom takmičenju bila je  utakmica u okviru prvog kola Premijer lige BiH, u kojoj je ŽOK Gacko “RD Swisslion” savladao ŽOK „Kula Gradačac“ rezultatom 3:1 na domaćem terenu.